Satış Geliştirme Projelerimiz

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi dinleyer, gerçek ihtiyacın ne olduğunu hem duygusal hemde fonksiyonel tetikleyiciler bağlamında onlar adına anlamlandırırız.

Bu anlayış sonucunda geliştirdiğimiz pek çok “çözüm uygulamamız” kendi alanında pazardaki yönelimlere de yön vermiştir.

Bu bağlamda 15 yıllık kurumsal geçmişimiz içerisinde başarı hikayesi olarak gördüğümüz pek çok örnek bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını müşterilerimizin gizli bilgilerine duyduğumuz saygı nedeniyle sadece “proje tanımı” ile sınırlı olacak şekilde ifade etmeyi tercih ediyoruz.

“Satış Geliştirme” alanında mihenk taşı niteliğinde olduğunu düşündüğümüz projelerimizden bazıları şunlardır:

“Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren bir kurumun HQ Danışmanları ile birlikte kıdemli seviyede yer alan Saha Direktörlerine Satış Koçluğu programı tasarlanması ve uygulanması. Böylece Potansiyeli Yüksek olan ancak Performansı Düşük olan şubelerin performanslarını yükseltme amacına ulaşılma projesi”

“Bir çokuluslu firmanın satış yönetim ekiplerine Satış Koçluğu Gelişim programının tasarlanması, ana dili İngilizce olan ülkelerden gelen eğitmenlere Train the Trainer hizmetinin verilerek Satış Koçluğunun yöneticilere öğretilmesini sağlama projesi. Aynı zamanda ana dili İngilizce olmayan ülkelerde ise satış yöneticilerine bizzat UFUKKOÇ Eğitmenleri tarafından Regional Office’lerde Satış Koçluğu eğitiminin verilmesi projesi”

“Türkiye’de ilk outsource telemarketing ve telesales firmasının kuruluşuna danışmanlık projesi”

“Sektöründe başı çeken Çağrı Merkezi firmalarından birinde telesatış koçluğu programının geliştirilerek telesatış hizmetinin kurumda yetkinliklerinin geliştirilmesi projesi”

“Bir Çağrı Merkezi firmasında ilk kez oluşan Müşteri Sadakatini sağlama projesi olan Churn Ekiplerini kurma ve geliştirme projesi”

İhtiyaçlarınızla ile ilgili diğer başarı örneklerimizi paylaşmak, detaylı bilgi ve her türlü sorunuz için kalicibasariyonetimi@ufukkoc.com adresinden bize ulaşabilir, diğer iletişim bilgilerimize de Bize Ulaşın bağlantısından erişebilirsiniz.