kurumsal şirket

Türkiye’nin

ilk 500’ünde yer alan 128
ilk 150’de bulunan 87
ilk 20’inde yer alan 13

müşterimizin
kurumsal performansı
artırdık,
işlerini büyüttük.

şirket çalışanı

beyaz ve mavi yakalı çalışanların yetkinlik
gelişimi programları ile bireysel performanslarını orta düzey, üst düzey ve C Level yönetim ekiplerinin liderlik, yönetim ve koçluk gelişim programları ile ekip performansını danışmanlık hizmetlerine katılan profesyoneller ile düzenlediğimiz atölye çalışmalarına, arama toplantılarına katılan kurumların iş performansını artırdık

yıllık tecrübe

Türkiye'de strateji ve yetkinlik gelişimi alanlarının değişimine liderlik ettiğimiz 15 yıl geçirdik.

gün

Bireysel performansı, ekip performansını, iş performansını ilgilendiren kurumsal sorunlara gelişim programları tasarladık ve uyguladık, bireylerin, ekiplerin ve işlerin performansını geliştirmeye rehberlik yaptık.

saat

Bireysel performansı, ekip performansını, iş performansını ilgilendiren kurumsal sorunlara koçluk ve mentörlük yaptık, çözüm yollarını buldurmaya liderlik ettik.

UFUKKOÇ Strateji Ve Yetkinlik Gelişimi

Bizler, kurumlarda stratejilerin geliştirilme süreçlerine dahil olur, çeşitli “strateji geliştirme yöntem ve araçlarıyla” istenen sonuçların elde edilmesini sağlarız. Geliştirilen stratejilerin hayata geçirilmesi aşamasında ise kurum çalışanlarının bu stratejilere uygunluk taşıyacak olan beceri ve yetkinliklerini geliştirmeye odaklanırız. Bunun için “yetkinlik gelişimi yöntem ve araçlarını” kullanır, davranış değişikliğinin kalıcı olmasını hedefleriz.

Capital 500 listesinde yer alan ilk 150 firmanın 130'una hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.. Capital dergisinin ‘Türkiye’nin en saygı duyulan firmaları’ sıralamasındaki ilk 20 firmanın, 15’ine de stratejik danışmanlık ve yetkinlik gelişimi hizmetleri vermiş bulunuyoruz.

Son Makaleler

Biz onu CEO biliyorduk oysa kendisi ürün yöneticisiymiş. Murat Yerdekalmazer - 03 April 2015

Steve Jobs, dijital çağdaki bugüne kadar gelmiş geçmiş en başarılı ürün yöneticisidir. Siz onu CEO sanıyorsunuz değil mi? Hayır kendisi tam bir ürün yöneticisidir. Bu iddiamın detaylarına sonra gireceğim fakat önce bunca zaman online, Telekom, mobil, medya dünyasında mesaiyi harcayıp işim ile ile ilgili tek bir tweet bile atmamışken neden bu yazıyı yazmaya ihtiyaç duyduğumu anlatayım.

Yöneticiler için Önemli bir Araç Olarak Koçluk Becerileri Ali Koç - 17 October 2014

Koçluk, bir performans hedefi olan herhangi birinin, bu hedefe ulaşmasında potansiyelini maksimum düzeyde kullanabilmesini belli teknik ve metotlar aracılığı ile “kolaylaştırma” sanatıdır. Koçluk sayesinde iş yerinde hemen her alanda çalışanların performanslarını katlayarak arttırmaları mümkündür.